Historia e kompanisë

SceneWay është themeluar në vitin 2012 dhe gjendet në Nanjing, Kinë specializuar në vaj tretës, aditivëve etj.

Ne përpiqemi që të sigurojë klientët me produkte të cilësisë. Të kërkojë informacion, Sample & Quote, na kontaktoni!

hetim